O firme

Spoločnosť TAFOS pôsobí na trhu s tapetami od roku 1995. V našej predajni na Šustekovej ulici v Bratislave si môžete vybrať z nášho sortimentu kvalitných a trvácnych tapiet, ako aj rôznych fólií, stropných obložení či bytových dekorácií.

Zabezpečíme pre vás taktiež aplikáciu všetkých druhov nami predávaných tapiet. Spoločnosť TAFOS je dovozcom kvalitných tapiet renomovanej značky Marburg pre Slovensko už od roku 2000.

V rámci nášho sortimentu vám ponúkame:

  • tapety na stenu a bordúry
  • foto-tapety
  • fólie
  • lišty
  • interiérové doplnky
  • tapetárske služby
  • maliarske a natieračské práce
  • interiérové úpravy


Nájdete u nás vliesové, penové, papierové či vinylové tapety rôznych prevedení. Naše tapety sú vhodné do obývačky, spálne, detskej izby či kancelárie. Vybrať si môžete i z exkluzívnych značiek ULF MORITZ, ZAHA HADID, COLANI či Glööckler.

Ponúkame vám i kvalitné interiérové foto-tapety na stenu či dvere. Dodajte vášmu interiéru jedinečný nádych prírody či mestskej džungle a vytvorte atraktívne prostredie u vás doma či v kancelárií. 

Súčasťou našej ponuky sú i kvalitné samolepiace PVC fólie. Môžete ich použiť v rámci renovácie nábytku, dverí čo kuchynských jadier. Špeciálne nepriehľadné fólie z nášho sortimentu dokonale využijete na sklenené povrchy. Ponúkame vám jednofarebné fólie, vitrážové fólie či fólie v imitácií dreva a kameňa.

U nás v TAFOS nájdete i rohové lišty, plastové lišty na plochu či rohové stropné lišty. Našu ponuku produktov uzatvárajú štýlové interiérové doplnky a dekorácie, ktoré dodajú vášmu interiéru nadčasový dizajn a estetickosť. Zakúpite u nás obrusy, kúpeľňové predložky či rôzne dekoratívne prvky.

Naši profesionáli sú vám k dispozícií. Okrem predaja tapiet či fólií vám ponúkame profesionálne tapetárske práce. Zabezpečíme pre vás úpravu podkladu pred samotným tapetovaním, maliarske a natieračské práce a taktiež rôzne interiérové úpravy.

Zabezpečujeme taktiež moderné stropné podhľady a obklady. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, alebo si prezrite našu ponuku.